How to seduce your motherMother (stepmother) - son

The relationship between mother and son
Son
 How to seduce your mother

Post by Son »

The mother is 52 years old
Guest_600
 How to seduce your mother

Post by Guest_600 »

I love moms
Paul
 How to seduce your mother

Post by Paul »

Estonian: Elasin maal vanaema juures kes on sügavalt usklik. Oma ema ma pole paar aastat näinud, ta elab paarisaja km kaugusel. Ükskord hommikul teatas vanaema et sinu ema tuleb nädalapärast meile külla. Emal oli kuuega tagasi 55.aastane sünnipäev olnud. Minul on 25.aastane sünnipäev alles ees. Ema saabus kohale, istusime lauas ja rääkisime uudiseid. Alkoholi ei tohtinud võtta sest vanaema keeld käib üle, kuna ta on usklik. Ma teadsin et ema võtaks küll kui oleks. Ema oleks tahtnud kuskile baari minna, aga ma laitsin selle maha. Rääkisin talle et mul on siin lähedal väike kämping mille ma aasta tagasi ostsin. Mainisin talle et mul on seal head likööri ka. Mõtlesin et kas ta tuleb minuga sinna, ainuke asi on et seal pole elekter sees. Suvine aeg ööd on valged. Ta oli lõpuks nõus tulema ja me käisime need paarsada meetrit ära. Kämpingus on magamiseks üks kušett, mõni tool ja väike laud. Võtsin siis pudeli välja ja hakkasime jooma. Ema oli eelmise õhtul kellegi sünnipäeval olnud ja pits likööri kulus ära. Ema on üsna paksu olemisega, ta on eluaeg koka ametis olnud. Ema muutus juba jutukas, mõtlesin kuidas ma ta läbi tõmbaks. Istusin siis ta kõrvale kušetile ja embasin teda. Võtsime veel likööri ja vaatasin talle ainiti silma kuni meie ninad kohtusid. Proovisin teda suudelda, aga sain ainult huulemusi. Rääkisin talle kui palju ma teda ootasin ja ootasin ja ta muutus hädaks minu vastu. Järgmine suudlus juba hakkas talle meeldima ja meie keeled sibasid suus. Mina hakkasin juba ta rindu mudima, ema ainult ümises. Kui talle käe põlve peale panin siis ta käskis käe ära võtta. Mul oli talle sünnipäevaks kõrvarõngad ostetud, mis olid kullast. See oli küll hiline kingitus aga emale meeldis minu kink ja pani karpi tagasi. Ema hakkas mind tugevasti kallistama ja siis läks meil pikemaks suudluseks ja ta poolt oli mulle tee avatud. Panin oma käe talle põlve peale ja liikusin ülesepoole kuni tundsin ta sukatrippe ja sooja jalgevahet. Seda tugevamalt ta mind pigistas kui jalgevahet höörusin. Ema tahtis veel likööri saada ja ta sai. Siis seisis minu ees püsti, võtsin tal aluspüksid jalast ja hakkasin ta jalgevahet lakkuma. See on verepilastus mis me teeme! aga ma lükkasin ta pikali voodisse. Lükkasin ta jalad laiali ja nägin hallide karvadega kaetud putsi. Ema tahtis ise ka keppi sest võttis oma rinnad paljaks. Olime hommikuni seal, ma pole elus niipalju keppi saanud kui sel ööl. Hommikul nuusutasin ta aluspükse ja ta ütles et olen nõme inimene kes nii teeb. Tegime keppi ikka vahetevahel kui seal käisin ja ta mind jälle vaatama tuli.
Momteacher
Total posts: 6
Joined: 4 months
 How to seduce your mother

Post by Momteacher »

I can help you
urologo69
Total posts: 25
Joined: 5 months
 How to seduce your mother

Post by urologo69 »

Firstly, does the mother enter into this incest game?
kubeti
Total posts: 54
Joined: 3 months
 How to seduce your mother

Post by kubeti »

yeah, how exactly do you start?
Post Reply Previous topicNext topic

Quick Reply

Change Text Case: 
   
This reply contains at least one attachment.

If you wish to attach one or more files enter the details below.

Maximum filesize per attachment: 100 MiB.